MEDIA MALARSKIE

podobrazia, media, pędzle, farby, sztalugi ...itp
Awatar użytkownika
ZAP
Posty: 282
Kontaktowanie:

MEDIA MALARSKIE

Postautor: ZAP » 15 mar 2017, 11:07

polecam LIQUIN ORGINAL
Producent: Winsor&Newton
Liquin Original to najbardziej popularne i cenione medium pośród płynnych mediów alkidowych. Stworzone na bazie żywicy alkidowej, doskonale poprawia płynność i rozprowadzalność farb. Medium ma szerokie zastosowanie, jest półmatowe i przyśpiesza wysychanie, ułatwia gładkie prowadzenie pędzla. Jest nieocenione w wykonywaniu tonalnych przejść pomiędzy kolorami. Łatwo daje się łączyć z farbą za pomocą pędzla lub noża malarskiego. Charakteryzuje się dużą odpornością na żółknięcie. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką. Dostępne w butelkach o pojemności 75, 250 i 500ml.

Uwaga: medium nie należy stosować jako werniksu, jednakże po wyschnięciu na obraz można nałożyć werniks. W trakcie przechowywania środek może zmienić kolor, jednak nie ma to żadnego wpływu na jego właściwości.
dostępny w Szał dla Plastyków
liquin (2).PNG

Awatar użytkownika
ZAP
Posty: 282
Kontaktowanie:

Re: MEDIA MALARSKIE

Postautor: ZAP » 15 mar 2017, 11:10

LIQUIN do detali

Producent: Winsor&Newton
Najbardziej płynne medium z serii produktów Liquin dedykowane do farb olejnych oraz alkidowych. Szybko wysycha i jest doskonałe do pracy przy detalach, ponieważ pozwala uzyskać gładką powierzchnię farby bez widocznych śladów pędzla. Ułatwia mieszanie farb oraz wykonywanie tonalnych przejść pomiędzy kolorami. Posiada laserunkowe właściwości. Nie żółknie wraz z upływem czasu ani nie powoduje spękań.

Uwaga: medium nie należy stosować jako werniksu, jednakże po wyschnięciu, na obraz można nałożyć werniks. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką. W trakcie przechowywania środek może zmienić kolor, jednak nie ma to żadnego wpływu na jego właściwości. Dostępne w butelkach o pojemności 75, 250 i 500ml.

dostępne w SZAŁ dla PLASTYKÓW

Awatar użytkownika
Jadwiga Pomianowska
Posty: 17

Re: MEDIA MALARSKIE

Postautor: Jadwiga Pomianowska » 22 lis 2018, 14:34

tak, to medium faktycznie dobre


Wróć do „akcesoria plastyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość