Jarosław Wyczyński-działania 2018 r.

wydarzenia, ogłoszenia Oddziału
Jarosław Wyczyński

Jarosław Wyczyński-działania 2018 r.

Postautor: Jarosław Wyczyński » 15 lis 2018, 9:08

Jarosław Wyczyński
Działania artystyczne w 2018 roku.
W 2018 roku uczestniczyłem w trzech wystawach zbiorowych ZAP Oddziału Wielkopolskiego:
1. Wystawa „Artyści a las”, zorganizowana w siedzibie Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach, w dniach 08.03-06.04. 2018 r. Prezentowałem jedną fotografię formatu 60x80 cm. Wówczas nie byłem jeszcze członkiem ZAP ale zostałem zaproszony do zaprezentowania, któregoś z moich zdjęć przez Panią Marię Silską.
2. Domu Kultury „Słońce” w Poznaniu. Na wystawie zorganizowanej w dniach 17 V-22 VI 2018 r. przez ZAP pt. „7 Spojrzeń”, prezentowałem cztery fotografie formatu 60x80 cm. Wystąpiłem na tej wystawie gościnnie, gdyż nie byłem jeszcze pełnoprawnym członkiem ZAP.
3. Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach. Prezentuję dwie fotografie formatu 60x80 cm na wystawie pt. „Z pasją 2018” – już jako pełnoprawny członek ZAP.
Działanie pozostałe:
1. w kalendarzu ściennym Wielkopolskiego Parku Narodowego na 2018 rok zamieszczono moje cztery zdjęcia.
2. w kalendarzu ściennym Wielkopolskiego Parku Narodowego na 2019 rok zamieszczono moje cztery zdjęcia.

Wróć do „WYDARZENIA”